Naujienos
Bundanti gamta kiekvienais metais suteikia mums begalę džiaugsmo, tačiau nutirpus sniegui, pasimato besimėtančios šiukšlės.
Š. m. balandžio 5 d. mokyklos sektoriniame centre vyko seminaras ,,Netradicinių augalų auginimas ekologiniame ūkyje“.
Ržp16 grupės mokiniai ir jų draugai studentai iš KVK Rietavo studijų centro, praktinių užsiėmimų metu kūrė bendrą projektą, kurio rezultatus pateikiame jūsų vertinimui.
Š.m. kovo 31 d. mokykloje vyko visuotinis tėvų susirinkimas. Renginys prasidėjo lietuvių kalbos ir literatūros mokytojų parengta mokinių kompozicija, skirta Šatrijos Raganos 140- osioms gimimo metinėms paminėti.
Kovo 24 dieną mokykloje vyko Aleksandro Stulginskio universiteto projektas ,,ASU SUMANI AUTORIŲ IR GRETUTINIŲ TEISIŲ APSAUGOS LABORATORIJA”, užsiėmimus vedė projekto vadovė – ASU EVF Verslo ir kaimo plėtros vadybos instituto lektorė Jolanta Vilkevičiūtė.
Kovo 30 d. Plungės technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filialo profesijos mokytojai ir Žemės ūkio verslo darbuotojo bei Dekoratyvinio želdinimo ir aplinkos tvarkymo verslo darbuotojo programų moksleiviai lankėsi tarptautinėje žemės ūkio parodoje „Ką pasėsi… 2017“, kuri vyko Aleksandro Stulginskio universitete.
Pamažu artėja pasirinkimo metas moksleiviams bei abiturientams, kai baigus 10 ar 12 klasių teks apsispręsti, ką nori veikti ir kur tęsti mokslus toliau. Kiekvienas svarsto ir kuria savo ateities planus, ieškodamas tinkamiausio sprendimo.
Kovo 22 dieną mokykloje surengta akcija „Sveikiausias gėrimas – vanduo“. Ji skirta Pasaulinei vandens dienai paminėti. Įvairiose šalyse siekiama atkreipti dėmesį į vandens svarbą, jo kokybės reikšmę žmogaus sveikatai.