Naujienos

Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokinių komanda dalyvavo įmonių/įstaigų viktorinoje – protų mūšyje „AIDS: geriau žinoti 2019”
Skaityti

Mokiniai moko mokinius

Gruodžio 5 d. į mokyklos žemės ūkio technikos eksploatacijos, priežiūros ir remonto sektorinį praktinio mokymo centrą atvyko mokiniai iš Mažeikių politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus.

Skaityti

Advento pradžia

Liaudies kalendoriuje Adventas – rimties, dvasinio apsivalymo metas, ūkinių darbų pabaiga, ne tik  ramybės, bet ir paslaptingas, mistiškas laikas.

Skaityti

Pasaulinės AIDS dienos protų mūšis

Technologijų ir verslo mokykla prisijungė prie Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro iniciatyvos ir mokykloje organizavo protų mūšį „AIDS: geriau žinoti 2019“.

Skaityti

„Maltiečių sriuba” – tai pagarba ir padėka senoliams

Šiemet senelių paramos akcija „Maltiečių sriuba“ vyko jau tryliktą kartą, jos tikslas – surinkti lėšų skurdžiai gyvenančių vienišų senelių globai ir maitinimui.

Skaityti

Savaitė, skirta Žemaitijos metams

Besibaigiantiems mūsų regiono metams paminėti skyrėme savaitę, kurios metu vyko integruotos istorijos, geografijos, lietuvių literatūros, etikos pamokos.

Skaityti

Edukacinės pamokos

Lapkričio 28 d. Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai turėjo galimybę dalyvauti edukacinėse pamokose „Kaip veikia reklama?“ ir „Spintos istorija“.

Skaityti

Tarptautinė sveikinimosi diena

Kasmet pasaulis mini tarptautinę sveikinimosi dieną. Ši graži tradicija minima ir Plungės technologijų ir verslo mokykloje.

Skaityti