PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLOS TARYBA
(KOLEGIALUS VALDYMO ORGANAS):

  • Modestas Tamutis, UAB „Lantelis“ direktorius, tarybos pirmininkas;
  • Darius Bieliauskas, UAB „Plungės lagūna“ generalinis direktorius;
  • Laima Dockevičienė, VšĮ Rietavo turizmo ir verslo informacijos centro direktorė;
  • Gintaras Domarkas, Plungės miesto seniūno pavaduotojas, l. e. seniūno pareigas;
  • Birutė Dromantienė, Lietuvos Respublikos žemės ūkio rūmų savivaldos organizatorė;
  • Neringa Kranauskienė, Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerija Mokymosi visą gyvenimą departamento Profesinio mokymo skyriaus vyriausioji specialistė;
  • Gediminas Masiliauskas, Plungės technologijų ir verslo mokyklos Ap-18 grupės mokinys;
  • Andrius Mickus, Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotojas infrastruktūrai;
  • Jolanta Raišuotienė, Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokytoja.

LR ŠMSM Įsakymas Dėl Plungės technologijų ir verslo mokyklos tarybos patvirtinimo

PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLOS
(SAVIVALDOS INSTITUCIJA)

  1. Arlauskienė Jūratė, Kp18 gr. mokinio(ės) mama;
  2. Eidukaitis Edvinas, profesijos mokytojas;
  3. Gedgaudienė Vilma, mokytoja;
  4. Gružienė Daiva, bendrabučio administratorė;
  5. Kaulienė Edita, 1 B gimnazijos klasės mokinio(ės) mama;
  6. Liutikė Ligita, 1 B gimnazijos klasės mokinio(ės) mama;
  7. Masiliauskas Gediminas, Ap1-18 gr. mokinys;
  8. Skersonas Gytis, Am19 gr. mokinys;
  9. Stonys Gediminas, vystymo skyriaus vedėjas.
  10. Šatkauskienė Alina, profesijos mokytoja;
  11. Ūgintas Rokas, Rkd 18 gr. mokinys;
  12. Zaburienė Rita, valgyklos vedėja.

MOKINIŲ TARYBA

Kursas, grupė, klasė Grupės seniūnas (vardas, pavardė)
I gimnazinė klasė (1g20) Luka Šikšniūtė
II gimnazinė klasė (2g19A) Monika Rimkevičiūtė
II gimnazinė klasė (2g19B) Emilija Kungytė
I kursas
Am20 Jokūbas Grigutis
Tp20 Aidas Bertašius
Ap1-20 Mantvydas Žilius
Ap2-20 Kazys Venckus
Kp20 Ana Jakaitė
V20 Inesa Barusaitė
Fn20T Regina Stepanovė
K20V Simona Jakumaitė
Suv.20T Algirdas Vainavičius
II kursas
T19 Martynas Mačiulskis
Am19 Gintas Trakšelis
Ap1-19 Alenas Miklovas
Ap2-19 Ernestas Vaičiulis
Kp19 Emilija Jakubavičiūtė
Pb19 Sandra Leliūgaitė
V19 Karolina Ragainytė
Tp20T Ramūnas Dulcas
III kursas
Am18 Donatas Raudonius
Ap1-18 Edgaras Kalinauskas
Ap2-18 Tomas Masiliauskis
Kp18 Dovilė Gailiūtė
Pb18 Gabrielė Katkutė
V18 Veronika Šakinytė
Rietavo filialas
Rkd19 Irmantas Abromavičius
Rkd18 Nedas Bernotas
Rsuv19T Mindaugas Lukošius
Rak20T Kristina Budreckienė
Rel20V Gvidas Glatkauskis
Ržū19T Birutė Bertašienė
Ržū20T Inga Papievytė
Rel20T Donatas Putrus

 

Mokinių tarybos prezidentas – Gediminas Masiliauskas Ap1-18

Prezidento pavaduotojas – Jonas Milašius Ap1-18