Viktorina „ Kas? Kur? Kada?“, skirta Žemės dienai paminėti

Neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė |

Kovo 28 dieną vyko viktorina  „Kas? Kur? Kada?“, skirta Žemės dienai paminėti. Viktorinoje dalyvavo I , II gimnazijos klasės ir I kurso mokiniai. Renginį organizavo direktoriaus pavaduotoja ir biologijos mokytoja Rigonda  Pereverzeva, geografijos mokytoja Jeruslava Janauskienė, chemijos mokytoja Skaistutė Zaniauskienė, neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė.

Renginyje vyko aktyvi kova dėl žinių apie Žemę, žmogaus ir chemijos poveikį gamtai. Renginyje pasirodė ir mokytojos Renatos Eidukienės  mokinės Kp 18 grupės mergaitės su naujausiomis šukuosenomis, skirtomis  Žemės stichijoms pavaizduoti – tai saulė, mėnulis, medis, gėlė, paukštis, žmogus. Ketvirtoje viktorinos dalyje suskambo paukščių garsai, kurių taip išsiilgom laukdami pavasario. Kulminacijoje mokiniai spėliojo, kas paslėpta trijose juodosiose dėžėse, kuriose slėpėsi vanduo, kompasas, stručio kiaušinis.

Mokinių žinias vertino ŽNP vyresnysis specialistas Saulius Sidabras ir gimnazijos skyriaus vedėja Danutė Sausdravienė.  Nugalėtojais tapo Ig18 grupės komanda, kuri laimėjo edukacinę kelionę į Žemaitijos nacionalinį parką.