Rugsėjo 18, 25 dienomis mūsų mokykla, bendradarbiaudama su Plungės ,,Saulės“ gimnazija, vedė technologijų pamokas gimnazistams. Tikslas – susipažinti su mokyklos profesijomis. Technologijų pamokas vedė mūsų mokyklos mokytojai. Gimnazistai mokėsi maisto gamybos, aptarnavimo, viešbučio administravimo, apdailos ir automobilių mechanizacijos pagrindų. Susipažino su mūsų mokyklos aplinka, mokytojais, pasidžiaugė mūsų mokomąja baze. Susitikimas buvo įdomus ir naudingas.
KITOS NAUJIENOS
Visos naujienosPaskutinis skambutis: šypsenos, dainos ir rožinis limuzinas
Gegužės 28 d. vyko gimnazijos skyriaus abiturientų paskutinio skambučio šventė.