Tarptautinė turizmo diena

Mokytoja Rigonda Pereverzeva |

Tarptautinę turizmo dieną (rugsėjo 27 d.) paminėjo biologijos  ir geografijos mokytojos Rigonda Pereverzeva, Jeruslava Janauskienė, organizavusios integruotą pamoką Plungės  TIC ir išmaniajame parke Kp21, V21grupių  ir kraštotyros būrelio moksleiviams.

Turizmo centro darbuotoja supažindino su turizmo maršrutais, lankomais objektais  Plungės mieste ir rajone. Moksleiviai turėjo galimybę atpažinti lankomus objektus, istorines asmenybes, prisiminti svarbiausias Plungės  miesto datas.

Susipažinus su Plungės TIC veikla  pamoka tęsėsi bibliotekos kiemelyje, kur pasiskirstę grupėmis ir užduotimis moksleiviai ieškojo nurodytų gamtos ir kultūros objektų. Juos suradę,  susipažino, fotografavo, tyrinėjo ir pildė užduočių korteles.

Sugrįžę į kiemelį dalijosi savo įspūdžiais, patirtimi, dalyvavo diskusijoje.  Susidomėję klausėsi biologijos mokytojos praktinių gamtos stebėjimo pavyzdžių ir patarimų.

Pamoka neliko nepastebėta parko lankytojų ir darbuotojų. Bibliotekos vedėja Violeta Skėrienė prisijungusi pamokos pabaigoje, papasakojo bibliotekos įsikūrimo istoriją, vykdomus projektus ir renginius, kvietė apsilankyti ir dalyvauti organizuojamose veiklose.

Saulėto rudens spalvų pakerėti, įgiję naujų žinių ir praktinės patirties, nuotaikingai pabendravę, bet nespėję aplankyti viso parko, ateityje moksleiviai drąsiau pakvies savo draugus, artimuosius, svečius,  o ir  patys  galės pabūti gidais.