Tarptautinė konferencija „Įjunk“ (BBVET projektas, Edtech grupė)

2018 m. spalio 1 d. Rietavo turizmo ir verslo centre įvyko baigiamoji konferencija „Įjunk“, kurioje mokymosi technologijų Edtech grupės studentai, mokymo proceso Lietuvoje metu, atlikę atvejų analizes, pristatė prezentacijas šioms institucijoms: Plungės Technologijų ir verslo mokykla, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija, Rietavo M. Oginskio meno mokykla ir Rietavo turizmo ir verslo centras.

Plungės Technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filialo komandai atstovavo 5 mokymosi technologijų Edtech grupės studentai iš Lenkijos ir Sakartvelo. Šie studentai mokymosi technologijų dėka sukūrė mokyklai prezentaciją – žaidimą. Žaidžiant šį žaidimą galima tapti mokyklos nariu ir sužinoti plačiau apie mokyklą bei populiariausias profesijas. Prezentacija – žaidimas sukurtas anglų ir lietuvių kalba. Renginio metu aktyviai buvo pateikiami klausimai – atsakymai, diskusijos ir refleksijos.

Spalio 2 d. projekto partneriai ir verslo organizacijos lankėsi Plungės technologijų ir verslo mokykloje, buvo pristatyta išmanioji klasė. Projekto partneriai pateikė patarimus, kaip integruoti mokomuosius dalykus į išmaniąją veiklą, partneriai iš Vokietijos pasiūlė bendradarbiavimą skaitmeninio turinio kūrimo procese. Projekto vadovė Marie Björck su Plungės TVM mokyklos direktoriumi A. Misiūnu aptarė tolimesnį bendradarbiavimą, rengiant naują projektą skaitmeniniame kontekste.