Šventinė popietė Plungės TVM

Monika Baronaitė |

Gruodžio 19d. Plungės TVM bendruomenės narius subūrė jauki ir nuotaikinga kalėdinė popietė.

Šventinę nuotaiką svečiams kūrė charizmatiški renginio vedėjai: Plungės TVM karjeros specialistė Kristina Gelumbickienė ir profesijos mokytojas Vytautas Krikščiukas. Drauge su jais renginio dalyviai patyrė nepamirštamą skrydį į atkeliaujančius Drakono metus.

Nuostabaus balso savininkė ir mūsų bendruomenės narė Ilma Žilienė savo atliktomis dainomis perkėlė svečius į gražiausius pasaulio miestus. Profesionalūs džiazo muzikantai Aleksandras Lakšmanas ir Ąžuolas Paulauskas pasirūpino užburiančią atmosferą dovanojusia muzika.

Žavieji „Lietuvos talentų“ dalyviai, šokių klubo DS dance nariai – Auksė Stuopelytė ir Nojus Vaškys dovanojo nepakartojamą reginį ir savo šokiais pakerėjo visus žiūrovus.

Mokyklos direktorius Audrius Misiūnas visiems linkėjo sėkmingų ir produktyvių metų: tapti savo laimės šeimininkais ir įgyvendinti užsibrėžtus tikslus.

Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis savo kalboje pabrėžė bendrystės svarbą ir taip pat džiugino svečius gražiais linkėjimais.

Dėkojame visiems prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo ir visiems renginio svečiams už atsineštą pozityvumą, puoselėjamą draugystę ir bendrystę.