STUDIJOS 2019

Profesijos mokytojas Virginijus Malinauskas |

Vasario 7- 9 d. Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, vyko 17-oji tarptautinė mokymosi, žinių ir karjeros planavimo paroda „STUDIJOS 2019“, kurią organizavo LR Švietimo, mokslo ir sporto ministerija kartu su Lietuvos parodų ir kongresų centru LITEXPO. Mūsų mokyklai atstovavo ir pristatymą rengė praktinio mokymo vadovas Rimas Namgaudis, profesijos vyr. mokytojas Virginijus Malinauskas ir penki Tp17 grupės moksleiviai: Edgaras Banys, Mindaugas Čiutys, Deividas Bėliavičius bei Kp18 grupės moksleivės: Monika Kaminskytė ir Karolina Vičiūtė.

Mūsų komanda parodos lankytojams paruošė teorinių ir praktinių užduočių. Jas atliko daugiau kaip 40 lankytojų, kurie gavo suvenyrus su mūsų mokyklos atributika. Nemažai susidomėjimo sulaukė ir inovatyviųjų technologijų šiltnamių daržininkystei pagamintas šiltnamio modelis su augančiomis prieskoninėmis daržovėmis.

Mūsų moksleiviai aplankė visas penkias parodos sales, kuriose pristatymus rengė Lietuvos ir užsienio universitetai, Lietuvos kolegijos, gimnazijos, technologijų mokyklos, bankai ir kitos įstaigos bei įmonės. Grįžome pasisėmę teigiamų įspūdžių.