Sporto ir sveikatingumo diena

Monika Baronaitė |

Gegužės 15 d. praūžė Plungės TVM bendruomenės sporto ir sveikatingumo diena.

Nuo ankstaus ryto mokiniai, mokytojai ir administracijos nariai aktyviai sportavo su Plungės Visuomenės sveikatos biuro atstove Deimante, o vėliau leidosi į orientacinį žygį, kurio stotelėse laukė smagios užduotys.

Šaunus laikas, puikus oras ir bendrystės kupinos veiklos – tobula savaitgalio pradžia!