Spalio 17 d. Plungės technologijų ir verslo mokykla prisijungė prie kilnių tikslų kartu su tūkstančiai kitų Lietuvos moksleivių, sudalyvavo solidarumo bėgime ,,Gelbėkti vaikus“. Prie akcijos prisijungė gausus būrys mokyklos mokinių ir mokytojų. Solidarumo bėgimo metu surinkta parama atiteks pozityvios tėvystės ugdymui Lietuvoje bei medicinos punkto įrengimui Zambijoje. Solidarumo bėgimą globoja LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė bei palaiko LR Švietimo ir mokslo ministerija. Dėkojame visiems už aktyvų dalyvavimą ir parmą.
KITOS NAUJIENOS
Visos naujienosPaskutinis skambutis: šypsenos, dainos ir rožinis limuzinas
Gegužės 28 d. vyko gimnazijos skyriaus abiturientų paskutinio skambučio šventė.