Saugaus interneto savaitė

Neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė |

Vasario 10-14 dienomis Plungės technologijų ir verslo mokykloje vyko saugaus interneto savaitė. Internetas, daugiau ar mažiau, įtakoja kiekvieno žmogaus gyvenimą. Informacinės technologijos ir globalusis tinklas įsiskverbia į įvairias šiuolaikinės visuomenės sritis: ekonomiką, mokslą, politiką, asmeninius poreikius. Be interneto jau nebeįsivaizduojame gyvenimo. O ar žinome, kaip būti saugiems internete?

Informatikos mokytojos – Aušra Kaveckienė ir Veronika Tilindienė – priminė mokiniams, kas yra saugus internetas, vestoje atviroje pamokoje, kurioje mokiniai stebėjo filmukus, atliko testus, diskutavo ir mokėsi, kaip saugiai elgtis internete.

Vasario 11-ąją kartu su visu pasauliu žiūrėjo transliaciją internetu „Sukčiai internete: kaip apsisaugoti?“ (https://www.youtube.com/watch?v=j9tiAuLHeSw). Kartu domėjosi ekspertų pasidalytais pavyzdžiais bei patarimais. O kad visi mokiniai turėtų galimybę išmokti saugiai elgtis internete, mokytojos pertraukų metu rodė trumpus informacinius filmukus, kurie mokinius labai domino ir mokė saugumo.

Linkime mokytojoms ir toliau aktyviai dalytis savo patirtimi su mokiniais.