Regioninė mokinių konferencija Smalininkų profesinėje mokykloje

Daiva Bartkuvienė, ekonomikos mokytoja |

Lapkričio 15 dieną mūsų mokyklos mokiniai jau penktą kartą dalyvavo Regioninėje mokinių konferencijoje, kurią organizuoja profesinių mokyklų ekonomikos mokytojai. Šiais metais konferenciją tema „Verslas nuo nulio“ organizavo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos ekonomikos mokytojos. Mokiniai iš Klaipėdos, Šilutės, Tauragės, Smalininkų ir Plungės profesinių mokyklų  skaitė pranešinus apie verslo pirmuosius žingsnius, verslo idėjų paieškas, kaip hobį paversti verslu, pristatė su savo šeimų verslus.

Mūsų mokyklos mokiniai Gediminas Masiliauskas (Ap1-18) ir Jonas Milašius (Ap1-18) parengė ir pristatė pranešimą „Kriptovaliutų verslas: galimybės ir rizika“.Vaikinai šią temą pasirinko neatsitiktinai.  Kaip jie patys sako, kriptovaliutomis  domėjosi ir anksčiau, o pranešimo rengimas paskatino surinkti ir susiteminti dar daugiau įdomios informacijos jiems aktualia tema.

Konferencijoje dalyvavo ir verslininkas iš Smalininkų, kuris pasidalijo savo verslo patirtimi. Po konferencijos visi buvome pakviesti aplankyti Justino Stonio Senovinės technikos muziejų.

Dėkojame šeimininkams už šiltą priėmimą, turiningai ir smagiai praleistą laiką ir laukiame naujų susitikimų.