Protų mūšis „Būk nepriklausomas ir atsakingas“

Visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje |

Balandžio mėnesį, visi mokiniai iš 9-10 klasių dalyvavo  protų mūšyje „ Būk nepriklausomas ir atsakingas“ – tai teminis  renginys (protų mūšis), kurio tikslas – ugdyti mokinius, kurie galėtų kritiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, taip pat priminti apie psichoaktyvių medžiagų keliamą žalą.                                             Protų mūšiui buvo ruošiamasi iš anksto , galvoti klausimai viktorinai, darytos skaidrės. Protų mūšį organizavo ir vedė visuomenės sveikatos specialistė vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje Aldona Šarkauskienė. Klausimai buvo paruošti taip, kad moksleiviai turėtų galimybę atsakymus išmąstyti. Komandos sudarytos iš 3-4 asmenų, tad visi mokiniai aktyviai įsitraukė į atsakymų paiešką.

Visas užduotis vertino komisija: tai 9-10 klasių vadovai.

Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąją vietą laimėjo 10C23 klasės komanda „Ne Rūkome“ Ši komanda surinko 16 balų iš 20.

I vietą laimėjusi komanda įgijo teisę dalyvauti II etapo protų mūšyje gegužės 31d. , kuris vyks mūsų mokykloje(technologijų ir verslo mokykla), ir jame dalyvaus ir rungsis Plungės rajono savivaldybės bendrojo ugdymo įstaigų mokinių komandos.