Projekto „Nepamiršk parašiuto” gimnazijų lygos protų kovos

Daiva Bartkuvienė, ekonomikos mokytoja |

Šiais mokslo metais mūsų mokykla dalyvauja SODROS jaunimo pilietiškumo ir socialinės atsakomybės ugdymo projekte „Nepamiršk parašiuto”.Visus 2018-2019  mokslo metus prie projekto prisijungusiose mokyklose vyksta pamokos, kuriose mokiniai supažindinami su valstybinio socialinio draudimo sistema.Tam, kad projektas moksleiviams būtų ne tik naudingas, bet ir smagus, įdomus, dalyviai gali išbandyti save protų kovų su Robertu Petrausku gimnazijų lygoje „Nepamiršk parašiuto”.

Lapkričio 14 dieną mūsų mokykloje vyko šio projekto gimnazijų lygos protmūšis. Paraiškas dalyvauti renginyje pateikė šešių IIIg ir IVg klasių (I ir II kurso) mokinių grupių komandos. Geriausiai sekėsi komandai „Tepaline”(Tp17), kuri užėmė I vietą. II vietą iškovojo dvi grupės, surinkusios vienodą taškų skaičių:„Brigada”(Ap1-18) ir „Fux-ai”(Ap2-18). Trečia vieta atiteko komandai „Žirklutės”(Kp17).

Džiugu, kad kartu su mokiniais dalyvavo ir mokyklos mokytojų komanda, kuri dėl prizinių vietų nekovojo. Sužinoti naujų dalykų, smagiai ir prasmingai praleisti laiką, galimybė kartu su mokytojais būti lygiaverčiais varžovais – tokie mūsų mokyklos mokinių siekiai.

Lapkričio 22 dieną mūsų mokyklos komanda planuoja dalyvauti zoninėje projekto „Nepamiršk parašiuto” protmūšio kovoje, kuri vyks Mažeikiuose.