Praktinis sveiko maisto gaminimas – sveiki pietūs

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė |

Spalio 16 dieną Plungės rajono visuomenės sveikatos biuras vėl pakvietė jaunimą į vykdomą tęstinį projektą „Sveikos mitybos užkratas“.

I – oje renginio dalyje mokiniai klausėsi paskaitos sveikatos tematika. Po jos dalyvavo viktorinoje, kurią vedė  JPSPP koordinatorė Giedrė Bubelienė, balus skaičiavo mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė. Po renginio  viktorinos laimėtojai buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

II – oje dalyje mokiniai buvo pakviesti į sveikų pietų gaminimo užsiėmimą. Sveikus pietus gamino V15 grupės mokiniai, padedami technologijų mokytojų Rasos Galvanauskienės bei Rasos Grigaliūnaitės.

Po to vyko degustacija. Susirinkusieji skanavo ir gyrė V15 grupės moksleivius už skanius pietus. Renginyje dalyvavo šie  svečiai: Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas, Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė, Plungės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro l.e.p  direktorė Daiva Zablockienė bei Plungės technologijų ir verslo mokyklos profesinio skyriaus vedėja Dalia Vaičekauskaitė Andriulienė.

Projektas šiuo renginiu dar nesibaigė. Lapkričio mėnesį vėl bus kviečiamas jaunimas į sveiko maisto gaminimo užsiėmimą – sveika vakarienė.