Plungės TVM šventinio laikotarpio įvaizdis pripažintas visuomenės favoritu

Monika Baronaitė |

Sausio 17d. Plungės rajono savivaldybėje rinkosi kalėdiniu laikotarpiu vykusio „Gražiausiai papuoštų vitrinų, langų, pastatų vidaus ir išorės, įstaigų, įmonių ir organizacijų teritorijų, gyvenamosios aplinkos“ konkurso prizinių vietų laimėtojai.

Plungės TVM buvo neaplenkiama „Didžiausio visuomenės palaikymo sulaukusiųjų“ kategorijoje ir pasižymėjo kaip surinkusi daugiausiai patiktukų iš konkurso stebėtojų Plungės rajono savivaldybės „Facebook“ paskyroje. Džiaugiamės ir dėkojame!

Renginyje dalyvavo Plungės TVM direktorius Audrius Misiūnas, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rigonda Pereverzeva bei labiausiai prie mokyklos puošybos prisidėję idėjomis ir darbais – Ingrida Daukšienė ir Andrius Mickus.

Visų konkurso kategorijų pirmų III vietų nugalėtojams įteikti padėkos raštai, kuriuos pasirašė Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis, ir simbolinės dovanėlės. Padėkos žodį dalyviams tarė Plungės rajono savivaldybės vicemeras Žydrūnas Purauskis ir mero patarėja Anastasija Bojog.

Nuoširdžiai dėkojame dar kartą visiems padėjusiems įgyvendinti mūsų šventinio laikotarpio mokyklos viziją ir visiems palaikiusiems bei įvertinusiems mūsų pastangas.