Plungės TVM atstovų ir mokinių išvyka į VDU Žemės ūkio akademijos renginius Kaune

Kovo 31 d. Plungės  technologijų ir verslo mokyklos eksperimentinės inžinerinės klasės mokinių grupė, lydima karjeros specialistės Aušros Kaveckienės, vyko į Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademijos vykdomo projekto „Sumanaus moksleivio akademija“ ketvirtąjį susitikimą.   Mokiniai  klausė  VDU ŽŪA dėstytojų paskaitų. Prof. dr. Egidijus Šarauskis ir prof. dr. Rolandas Bleizgys paskaitoje „Moderni technika ir sumaniosios technologijos žemės ūkiui“ pristatė agrikultūrą palengvinančias inovatyvias priemones ir jų veikimą. Doc. dr. Antanas Juostas paskaitoje  „Kosmoso technologijos žemės ūkio mašinų valdymui“   patvirtino seną tiesą – progresas yra nesustabdomas reiškinys, kuris  gali  sujungti ir palengvinti daugelį sričių. Mokiniai įgijo vertingų žinių ir patyrė akademinės aplinkos įspūdžių.

Projekto „Sumanaus moksleivio akademija“  ketvirtasis dalyvių susitikimas sutapo su VDU Žemės ūkio akademijoje jau 27-ąjį  kartą vykusia tradicine tarptautine žemės ūkio paroda „Ką pasėsi… 2023“. Lankytojai buvo kviečiami į sodinukų, amatų mugę, VDU Žemės ūkio akademijos atvirų durų dieną, taip pat turėjo galimybę pamatyti naujausių žemės ūkio technologijų ir įrangos pristatymų.

Tuo  metu vyko ir VDU Žemės ūkio akademijos suorganizuota socialinių ir verslo partnerių popietė, kurioje dalyvavo Plungės pramoninkų sąjungos atstovai. VDU Žemės ūkio akademijos kanclerė prof. dr. Astrida Miceikienė įteikė padėkos raštą ir simbolinį VDU ŽŪA stiklo lašo apdovanojimą Plungės TVM  atstovui direktoriui Audriui Misiūnui už socialinę partnerystę, indėlį rengiant  projektus. Mokslo įstaigų bendrystė tiesia kelią efektyvesnei edukacijai.