Plungės TVM aplankė švietimo darbuotojai iš užsienio šalių

Monika Baronaitė |

Birželio 13d. Plungės technologijų ir verslo mokykloje lankėsi penktojo tarptautinio Baltijos šalių mokslo ir technologijų ugdymo simpoziumo „International Baltic Symposium on Science and Technology Education“ dalyviai.

Gausi, beveik keturiasdešimties asmenų grupė, atvyko lydima simpoziumo pirmininko prof. dr. V. Lamanausko. Svečius sutiko Plungės TVM direktorius A. Misiūnas, mokyklos administracijos darbuotojai ir anglų k. mokytoja V. Razgienė.

Iš viso pasaulio: Italijos, Suomijos, Taivano, Pietų Afrikos Respublikos ir kitų šalių atvykę švietimo darbuotojai susipažino su mūsų mokykla, apžiūrėjo klases, profesinio mokymo patalpas, įrangą, techniką, pamatė realiai vykstančias pamokas, pabendravo su mokyklos darbuotojais.

Ekskursijos pabaigoje virėjo profesijos mokytojos R. Galvanauskienė ir A. Šatkauskienė padedamos keleto būsimųjų virėjų pademonstravo svečiams bulvinių blynų gaminimo procesą ir pasirūpino, kad visi sočiai paskanautų.

Svečius išlydėjome kupinus gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos. Dėkojame jiems už vizitą, pasidalintas mintis ir gražius atsiliepimus.