Plungės TVM abiturientams suskambo paskutinis skambutis

Monika Baronaitė |

Gegužės 26 d. Plungės technologijų ir verslo mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis. Šventę puošė saulėtas rytas, dalyvių šypsenos ir puiki nuotaika. Mokiniai papuoštais automobiliais į mokyklą atvyko išskirtinai – lydimi Plungės policijos pareigūnų ekipažo. Dėkojame jiems už pagalbą.

Visiems persikėlus į aktų salę, jaukia atmosfera ir smagiomis užduotimis džiugino renginio vedėjai. Ačiū Juozui, Simonai ir Samantai. Dėkojame Karinai ir Kamilei už padovanotą šokio pasirodymą.  Ačiū nuostabaus balso savininkei Nedai už įkvepiančią dainą. Dėkojame gimnazijos skyriaus vedėjai D. Sausdravienei už gražius linkėjimus. Ačiū visiems mokytojams, prisidėjusiems prie gimnazistų pasiekimų ir visiems mokyklos darbuotojams, kurie visada, kai reikėjo, buvo šalia: padėjo, skatino, motyvavo. O paskutinio skambučio šventę organizavo neformaliojo švietimo organizatorė A. Galminienė ir mokinių tarybos nariai. Ačiū jiems.

Šiemet brandos egzaminus laikys 5 ketvirtokų gimnazistų klasės: apdailininkų (Ap21) – vadovė Regina Krikščiukienė,  kirpėjų (Kp21) – vadovė Ilona Daukintė, automobilių mechanikų (Am21) – vadovė Milda Stonkienė, virėjų (V21) – vadovė Alina Šatkauskienė ir kompiutrinės įrangos derintojų (Kd21) – vadovė Alma Galminienė.

Linkime visiems sėkmės egzaminuose ir drąsos žengiant savo gyvenimo keliu.