PLUNGĖS TECHNOLOGIJŲ IR VERSLO MOKYKLA SIŪLO TAPTI JUNGTINĖS TARPTAUTINĖS PROGRAMOS STUDENTU

Daiva Jackūnienė Projekto vykdytoja |

Nuo 2017 sausio 1 dienos Plungės technologijų ir verslo mokykla įgyvendina Interreg  Pietų Baltijos  programos projektą “Verslo integracijos didinimas per jungtinį profesinį mokymą”. Projekte dalyvaujančių Švedijos, Danijos, Lenkijos, Vokietijos ir Lietuvos mokymo ir verslo organizacijų atstovai kas mėnesį vyko į  darbo vizitus Danijoje, Švedijoje ir Vokietijoje, kurių metu pedagogai ir verslininkai intensyviai rengė tarptautinę jungtinę profesinio mokymo programą mechatronikos (robotikos) ir Edtech (medijų) studijoms bei vykdė  mokymus mokytojams, atkreipiant dėmesį į mokymo proceso svarbą, o ne tik į rezultato siekimą.

Nuo 2018 metų sausio mėnesio pagal parengtas programas galės mokytis 40 jaunuolių iš 5 projekte dalyvaujančių šalių. Jungtinėms grupėms studijos ir praktikos vyks po 2 mėnesius  kiekvienoje iš minėtų šalių. Moksleivius moderniais metodais mokys įdomūs mokytojai bei verslo konsultantai, o praktikos bus organizuojamos gerai žinomose kompanijose, tokiose kaip Volvo gamykla Švedijoje, Liebherr   Vokietijoje.

Moksleivių mokymąsis, kelionės namo ir į kitas šalis, apgyvendinimo ir maitinimosi išlaidos yra pilnai finansuojamos iš projekto.  Baigus 10 mėnesių trukmės studijas bus išduotas jungtinis pažymėjimas, o  pageidaujant, siūloma 6 mėnesių darbo sutartis Švedijos, Lietuvos, Danijos, Lenkijos ir Vokietijos įmonėse, jei praktikantai bus kokybiškai ir atsakingai atlikę savo užduotis.

Kviečiame jaunimą, kuris nori tarptautinės patirties ir žinių apie pačias naujausias technologijas bei jų naudojimą, dalyvauti projekte ir tapti tarptautinės jungtinės profesinio mokymo grupės nariu.

 

Informacijos ieškokite Facebook’o paskyroje BBVET bei projekto puslapyje www.bbvet.eu
Dėl išsamios informacijos galima skambinti telefonu 860957569