Pirmoji finansininkų laida

Daiva Bartkuvienė, ekonomikos mokytoja metodininkė |

Šį rugsėjį  mūsų mokykloje  pradėjo mokytis pirmoji Finansinių paslaugų teikėjo specialybės laida. 16 moksleivių pasirinko šią profesiją jau turėdami vieną profesinį, koleginį ir net aukštąjį išsilavinimą, kad įgytų žinių apie finansines paslaugas, gebėtų parduoti banko, draudimo ir kitų finansinių įstaigų produktus, sudaryti draudimo sutartis, atlikti bankines ir finansines operacijas, dirbti kompiuterinėmis programomis ir kt.

Balandžio 27 d. mokiniai susirinko į kompetencijų vertinimo egzaminą ir, atlikę teorines bei praktines užduotis, sėkmingai jį išlaikė. Po egzamino jie dalinosi patirtimi ir potyriais apie mokymąsi. Nors mokymosi procesas buvo netradicinis: tik du mėnesius mokiniai mokėsi kontaktiniu būdu, o nuo lapkričio vyko nuotolinės pamokos, jų lūkesčiai pasiteisino.

Regina, kurios darbas buvo įvertintas puikiai, sakė: ”Esu patenkinta gavusi progą po ilgos pertraukos kibti į mokslus. Labai džiaugiuosi šios mokyklos pedagogais, tai nuoširdūs žmonės, visada pasirengę pagelbėti. Ačiū už suteiktas žinias. Rekomenduosiu šią mokyklą ir kitiems. Linkiu visokeriopos sėkmės visiems mokyklos darbuotojams”.

Gintarė: “Dėkoju Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokytojams už suteiktas žinias. Čia dirba patys geriausi mokytojai, kurie puikiai išaiškina temas, padeda rasti sprendimą”.

Dainora: “Labai vertinu mokyklos mokytojų darbą, begalinį mokytojų atsidavimą mokiniams, norintiems kažką pasiekti, atrasti save. Tai dar viena paskata siekti užsibrėžtų tikslų, nebaisu suklysti ar apsirikti, nes žinai, kad su mokytojų pagalba visada rasim atsakymus i rūpimus klausimus. Jūs, mokytojai, nuostabūs.  Linkiu didžiausios sėkmes tolimesniuose darbuose, stropių bei gabių mokinių. “

Džiaugėsi galimybe įgyti antrąją profesiją  ir kiti mokiniai.

Mes, mokytojai, taip pat džiaugiamės mokinių žingeidumu, noru siekti aukštesnių tikslų, atrasti save kitose srityse.

Nuo birželio 1 d. prasidės 2021-2022 m.m. priėmimas į mūsų mokyklą. Visi, įgiję brandos atestatą ir turintys  vieną profesinį išsilavinimą bei norintys įgyti Finansinių paslaugų teikėjo profesiją, kviečiami mokytis Plungės technologijų ir verslo mokykloje.