Pirmakursių krikštas

Monika Aniščenko |

Spalio 26 dieną mokykloje vyko I kurso mokinių krikštynos. Krikštatėviai (II ir III kursų mokiniai) šiai dienai ruošėsi energingai. Jie surengė žaidimą ,,Surask ir atlik“. Krikštatėviai  fuksus paženklino ir nuvedė juos į sporto salę, ten vyko grupių prisistatymai. O tada jiems buvo įteikti žemėlapiai, kuriais vadovaudamiesi turėjo aplankyti tam tikras mokyklos zonas ir atlikti užduotis. Jas įvykdę ir gavę raides turėjo sudėti žodį. Pirmoji greičiausiai įvykdžiusi užduotis – Kp17 grupė. Pavargę, bet laimingi, su šypsenom veiduose visi pasiekė finišą. Todėl jiems buvo įteikti pažymėjimai – jie tapo pilnateisiais mūsų mokyklos bendruomenės nariais.