Pilietiškumo-gynybos kursas Plungės TVM devintokams

Monika Baronaitė |
Gegužės 15 d. Plungės TVM devintokams buvo įteikti pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kurso baigimo pažymėjimai.
Mokiniai pilietiškumo ir gynybos įgūdžių kursuose dalyvavo gegužės 13-15 dienomis. Kursų metu jaunuoliai gavo daug naudingos informacijos: kaip prireikus tinkamai teikti pirmąją pagalbą, kaip įkurti ugnį, kaip elgtis ekstremaliose situacijose ir kitų prasmingų, vertingų pamokų. Gegužės 15 d. devintokų įgyti praktiniai įgūdžiai buvo patikrinti žygio į Kalniškio mišką metu.
Džiaugiamės įgyvendinę dar vieną pilietiškumą ugdančią iniciatyvą ir tariame nuoširdų ačiū Žemaitijos šaulių 8-ajai rinktinei.