Nacionalinio konkurso „Metų pameistrys 2023“ apdovanojimų ceremonija

Monika Baronaitė |

Birželio 20d. Vilniaus verslo centre „Pirklių klubas“ įvyko nacionalinio konkurso „Metų pameistrys 2023“ apdovanojimų ceremonija. Jos metu apdovanoti visų konkurso nominacijų laimėtojai.

Viso konkurse dalyvavo vienuolika profesinių mokyklų, jų ruošiami pameistriai ir su šiomis mokyklomis bendradarbiaujančios įmonės, kuriose pameistriai ir atliko mokomąją praktiką.

Mūsų pameistrys A.Bertašius konkurso metu praktiką atliko įmonės UAB „Baltic Agro Machinery“ filiale Plungėje. Džiugu, kad su Plungės TVM bendradarbiaujanti įmonė užėmė trečią vietą konkurso nominacijoje „Metų darbdavys/įmonė 2023“. Apdovanojimą atsiėmė įmonės generalinė direktorė L. Kapčinskienė.

Į renginį Plungės TVM pameistrys A. Bertašius atvyko lydimas mokyklos atstovų: direktoriaus A. Misiūno, pavaduotojos ugdymui R. Pereverzevos, sektorinio praktinio mokymo centro vadovo A.Bitario ir profesijos mokytojo A. Gedgaudo. Ceremonijos metu Plungės TVM ir A. Bertašiui įteiktos padėkos už dalyvavimą konkurse, pameistrystės diegimą, bei populiarinimą.

Tariame ačiū Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijai už galimybę dalyvauti konkurse ir šaunų baigiamąjį renginį, kurio vedėjas R. Jonaitis – taip pat mūsų kraštietis. Už bendrą nuotrauką dėkojame švietimo viceministrei A. Kudarauskienei.