Š. m. spalio 5 dieną mokykloje buvo paminėta tarptautinė Mokytojų diena. Šiai šventei kūrybingai ruošėsi mokinių taryba. Iš ryto mokiniai pasitiko savo mokytojus mokyklos fojė ir įteikė atminimo dovanėles, vaišino karšta arbata ir suteikė galimybę pasilepinti „SPA malonumais“, sužinoti savo ateitį ,‚būrimo salone“, apsilankyti „psichologo konsultacijoje“, o gal išpildyti savo svajonę ir „pasidaryti“ tatuiruotę. Kabinetuose ant stalo jų laukė dovanėlės su padėka už jų darbą. Šypsenos veiduose, puiki nuotaika ir malonus bendravimas šildė mokytojų širdis lietingą rudens rytą.
KITOS NAUJIENOS
Visos naujienosPaskutinis skambutis: šypsenos, dainos ir rožinis limuzinas
Gegužės 28 d. vyko gimnazijos skyriaus abiturientų paskutinio skambučio šventė.