Mokslo ir žinių diena

Neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė |

Rudenėjančio ryto pažadinti rugsėjo 2-ąją Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai rinkosi pirmajam skambučiui, kuris kvietė pasitikti naujus mokslo metus. Vieni čia žengė pirmus savo žingsnelius, kitiems – jau paskutinieji mokslo metai. Tačiau visi su šypsenomis ir gera nuotaika pasitiko rugsėjo pradžią.

Plungės technologijų ir verslo mokykla bei Rietavo filialas duris atvėrė  mokiniams, norintiems siekti žinių ir profesijos iš įvairių mokyklų. Jie mokysis populiarių profesijų: virėjo, automobilių mechaniko, apdailininko (statybininko), technikos priežiūros verslo darbuotojo, kirpėjo, padavėjo–barmeno, suvirintojo, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo, kompiuterinės įrangos derintojo, elektromontuotojo.

Šiuos mokslo metus mokykla pradėjo su naujai įrengta virėjų klase, kurioje yra naujausios technologijos. Čia moksleiviai galės aktyviau siekti geresnių mokymosi rezultatų, tobulėti.

Minint mokslo pradžią buvo apdovanotos praėjusių mokslo metų pačios šauniausios ir aktyviausios grupės: tapo Ap1-18  – I vieta, Ap2-18 –II vieta, Pb18- III vieta.

Mokslo ir žinių dieną mokiniai susipažino su savo grupių vadovais, dalyvavo  renginyje, kuriame ir patys aktyviai dalyvavo. Mokinius sveikino ir gerų mokslo metų linkėjo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas ir mokyklos svečias seimo narys Jonas Varkalys.

Linkime gerų ir turiningų mokslo metų.