Mokslo ir žinių diena Plungės technologijų ir verslo mokykloje

Neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė |

Rugsėjo 3 – ąją Plungės technologijų ir verslo mokykla po vasaros atostogų vėl prisipildė jaunatviško šurmulio. Vieniems tai pirmas žingsnis šioje mokykloje, kitiems – paskutiniai mokslo metai. Bet visi su šypsena ir pakilia nuotaika sutiko rugsėjo pradžią.

Plungės technologijų ir verslo mokykla duris atvėrė  mokiniams, norintiems siekti žinių ir profesijos iš įvairių mokyklų. Jie mokysis populiarių profesijų: virėjo, automobilių mechaniko, apdailininko (statybininko), technikos priežiūros verslo darbuotojo, kirpėjo, padavėjo–barmeno, konditerio, siuvėjo, suvirintojo, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo.

Plungės technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filiale rinkosi kompiuterinės įrangos derintojo, elektromontuotojo, suvirintojo, žemės ūkio gamybos verslo darbuotojo specialybių.

Šiuos mokslo metus mokykla pradėjo su naujai įrengta išmaniąja klase. Čia moksleiviai galės interaktyviai mokytis pagal individualų gebėjimų lygį, tobulėti, siekti aukštesnių mokymosi rezultatų.

Mokslo ir žinių dieną mokiniai susipažino su savo grupių vadovais, juos pasveikino mokyklos direktorius Audrius Misiūnas ir seimo narys Andrėjus Stančikas. Jiems linkėjo gerų mokslo metų, žinių troškimo ir jaunatviškos energijos įveikiant visus iššūkius.