Minime Europos dieną

Monika Baronaitė |
Gegužės 6 d. vyko pamoka skirta Europos dienai paminėti.
Pamokos tikslas buvo supažindinti mokinius su Europos Sąjungos istorija, simboliais, bendrąja valiuta – euru.
IIgB24 klasės mokiniai atliko mokytojų paruoštas užduotis: ieškojo datų, valstybių, atpažino monetas.
Pamoką vedė ekonomikos mokytoja Daiva Bartkuvienė ir istorijos mokytoja Simona Gedgaudienė.