Medžio dirbinių paroda

„Meninio medžio apdirbimo“ būrelio vadovas V. Raibužis |

Gruodžio 4 d. Plungės vaikų bibliotekoje buvo atidaryta mokinių medžio drožybos paroda, kurioje savo kūrybos darbus pristatė ir Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai: Evaldas Klenauskis (Am16), Aurimas Jurgaitis (Ap2-18), Paulius Selkauskis (Ap17),  Jaunutis Rudys (Tp17), Deividas Paulauskas (Am18), Ovidijus Buta (1gA18), Dovydas Vaitkus (1gA18), Laimis Damavičius (1gB18), Tadas Kazlauskas (1gB18), Romualdas Vaitkus (1gB18).

Mokiniai lanko „Meninio medžio apdirbimo“ būrelį. Evaldas Klenauskis ir Deividas Paulauskas būrelį lanko jau trečius metus.

Parodos atidaryme Plungės r. vicemeras Mindaugas Jurčius tarė sveikinimo žodį ir Aurimui Jurgaičiui, Evaldui Klenauskiui ir Ovidijui Butai įteikė Plungės rajono savivaldybės mero Audriaus Klišonio padėkas už 2018 m. pasiekimus garsinant Plungės rajoną ir pristatant Žemaitijos drožybos amatą bei tradicijas Lietuvoje.

Jaunučiui Rudžiui ir Deividui Paulauskui įteiktos Plungės technologijų ir verslo mokyklos  direktoriaus padėkos už dalyvavimą parodoje.

Dovydas Vaitkus ir  Romualdas Vaitkus buvo paskatinti  būrelio vadovo Viktoro Raibužio padėkomis už aktyvią veiklą būrelyje ir siekiant dar geresnių rezultatų.