Mankšta su šiaurietiškomis lazdomis

Gegužės 20 d. Plungės TVM devintokai išbandė mankštą su šiaurietiškomis lazdomis.

Šią patirtį jaunuoliams padėjo įgyvendinti Plun gės rajono Visuomenės sveikatos biuro atstovė vykdanti stiprinimą Giedrė Bubelienė ir visuomenės sveikatos specialistė vykdanti veiklą mokykloje – Aldutė Šarkauskienė.

Pusantros valandos laikotarpis praskriejo nepastebimai. Šiaurietiškos lazdos suteikia galimybę atlikti labai įvairius ir įvairaus intensyvumo pratimus, o mankšta teikia daug smagių emocijų ir lavina koncentraciją.