Lyderių laikas „Plungė AIDI“

Neformalaus švietimo organizatorė: Alma Galminienė |

Balandžio 23 dieną, kai visi mokiniai ilsėjosi ir džiaugėsi Šv. Velykų atostogomis, mokytojai rinkosi į Plungės rajono pedagogų metodinę dieną, kuri prasidėjo Plungės kultūros centre. Sveikinimo žodį tarė Plungės meras Audrius Klišonis, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Gintautas Rimeikis, savo veiklos įgyvendinimu dalijosi Plungės 3 kūrybinė komanda, kurią sudaro 14 narių, viena iš jų – Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Rigonda Pereverzeva.

Pranešimą  „Taikomieji teatro metodai“ skaitė Agnė Medeišienė. Po šio pranešimo – teatro „4ROOMS“ spektaklis, kuris sužavėjo ne vieną pedagogą ir parodė, kokios kartais būna panašios situacijos mokytojų gyvenime. Spektakliui pasibaigus pedagogus vaišino kava, kareiviška koše, kad pasistiprinę kiekvienas galėtų vykti į pasirinktą metodinę veiklą, o jų buvo net 20.

Plungės technologijų ir verslo mokykloje metodinėje veikloje užsiregistravę mokytojai galėjo susipažinti su Žemaitiškos virtuvės tradicijomis. Apie šias tradicijas pasakojo mokytojos Jurgita Krištupienė ir Alina Šatkauskienė.

AIDI – ateik – išgirsk – diskutuok – įvertink.