Liongino Šepkos konkursas

Profesijos mokytojas Viktoras Raibužis |

Spalio 26 d. Rokiškio krašto muziejuje įvyko XX respublikinės medžio drožėjų darbų konkursinės parodos Liongino Šepkos premijai laimėti uždarymas. Šioje parodoje dalyvavo 36 medžio drožėjai iš 19 Lietuvos rajonų. Pirmą kartą parodoje dalyvavo 12 autorių, iš Plungės dalyvavo 5 jaunieji medžio meistreliai, tarp kurių ir Plungės TVM auklėtiniai Aurimas Jurgaitis (Ap18-2) ir Deividas Paulauskas (Am 18).

Deividas Paulauskas konkurse dalyvavo pirmą kartą. Jis pristatė penkias medžio skulptūras ir buvo paskatintas specialiu rėmėjų prizu.

Aurimas Jurgaitis konkurse dalyvavo jau antrą kartą. Jis pristatė septynias ąžuolines skulptūrėles ir buvo apdovanatas Lietuvos kultūros fondo įsteigta pinigine premija kaip geriausias Jaunasis medžio drožėjas.

Šie vaikinai lanko ,, Meninio medžio apdirbimo‘‘ būrelį, kuriam vadovauja technologijų mokytojas ir tautodailininkas Viktoras Raibužis.

Konkurse taip pat dalyvavo Evaldas Klenauskis, kuris šiemet baigė Plungės TVM. ir mokosi Klaipėdos kolegijoje automobilių inžinerijos. Aurimas ir Evaldas su savo darbais dabar dalyvauja regioninėje „Aukso vainiko“ atrankos parodoje. Jos uždarymas ir rezultatų paskelbimas – lapkričio 5 d. Telšiuose.

Linkime jiems sėkmės.