Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos narių vizitas Plungės technologijų ir verslo mokykloje

Daiva Vaišnorienė Vystymo skyriaus vedėja |

Nauji metai – nauji darbai ir iššūkiai! O juos Plungės technologijų ir verslo mokykla pradėjo sulaukdama gausaus būrio svečių.

Sausio 5 d. mokykloje svečiavosi Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos Klaipėdos zonos mokyklų vadovai iš Tauragės, Šilutės, Kretingos ir Klaipėdos miestų.  Svečiai rinkosi į tradicinį asociacijos narių pasitarimą, kuris kasmet vyksta vis kitoje profesinėje mokykloje.  Susitikime dalyvavo ir Plungės rajono savivaldybės meras Audrius Klišonis.

Pasitarimo metu mokyklų vadovai  daug dėmesio skyrė  praėjusių metų  veiklos aptarimui, pasidalinta darbo patirtimi ir užsibrėžtais tikslais. Su Plungės rajono savivaldybės meru Audriumi Klišoniu diskutuota profesinio mokymo programų rengimo ir įgyvendinimo klausimais bei aptarti iššūkiai vykdant strateginius Lietuvos profesinio mokymo politikos uždavinius.

Asociacijos nariai domėjosi ir Plungės technologijų ir verslo mokyklos veikla bei turima mokymo baze. Svečiai noriai apžiūrėjo mokyklą, sudalyvavo interaktyviame žaidime.

Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius Audrius Misiūnas išlydėdamas svečius sulaukė nuoširdžių padėkų už šiltą priėmimą ir konstruktyvų darbą.  Svečiai pasidžiaugė ir mokyklos baze, turimomis mokymo priemonėmis, įdiegtomis technologijomis.

Todėl galime drąsiai teigti, kad Plungės technologijų ir verslo mokykla 2022 m. pradėjo darbingai ir ryžtingai nusiteikusi eiti pažangos ir progreso keliu!