Kūrybiškumo ir spalvų pilna popietė Plungės TVM

Monika Baronaitė |

Spalio 25d. Plungės TVM vyko ypatinga kaukių ir kostiumų popietė.

Jos metu būsimieji kirpėjai, siuvėjos ir gimnazijos klasių mokiniai pademonstravo savo talentą ir kūrybinius gabumus šventinių renginių: karnavalų, Užgavėnių, Helovino, ar tiesiog teminių kaukių vakarėlių įvaizdžių kūrime.

Scena žengę modeliai pasižymėjo originaliu įvaizdžiu, išskirtinėmis šukuosenomis ir artistiškumu. Reginys buvo skirtas ne vien įspūdžių ištroškusiems žiūrovams, bet ir vertinimo komisijai, kuri išrinko ir apdovanojo labiausiai sužavėjusius ir originalumu nustebinusius modelius ir jų kūrėjus.

Renginys nebūtų įvykęs be Plungės TVM profesijos mokytojų Alinos Vičienės bei Linos Galminaitės- Blanchot iniciatyvos ir pagalbos mokiniams kuriant kostiumus ir įvaizdžius. Tariame joms nuoširdų ačiū.

Taip pat dėkojame mokytojoms: Renatai Eidukienei, Ilonai Daugintei ir neformalaus ugdymo specialistei Kristinai Gelumbickienei už pagalbą įgyvendinant renginį.

Už ypatingai skaniai ir spalvingai  svečius ir komisiją nustebinusius desertus dėkojame mokytojai Rasai Galvanauskienei ir jai talkinusiems virėjo profesijos mokiniams.