Konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“

Mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona Šarkauskienė |

Spalio mėnesį akademiko Adolfo Jucio pagrindinėje mokykloje vyko mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų  konkursas „Sveikuolių sveikuoliai“. Konkurso tikslas – ugdyti vaikų ir mokinių gebėjimus saugoti ir stiprinti savo ir kitų sveikatą.

Spalio 19 dieną  konkurse varžėsi 9 – 11 klasių mokiniai. Dalyvavo šios komandos: Plungės „Saulės“ gimnazija, Plungės technologijų ir verslo mokykla.

Konkurso pradžioje visus pasveikino Plungės akademiko Adolfo Jucio pagrindinės mokyklos direktorė Ramutė Baužienė bei Plungės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus laikinasis vedėjas Gintautas Rimeikis.

Komandos prisistatė, atliko teorines ir praktines užduotis.  Mokyklos salėje demonstravo savo greitį sportinėje užduotyje, kurioje mūsų mokyklos komanda nugalėjo. Jai atstovavo 1gA17 klasės mokiniai: Martynas Mačiulskis, Gintas Trakšelis, Mantas Šoris, Romena Miliūtė, Estrella Vizgerdaitė, o  mokinių  klasės auklėtoja Jolanta Raišuotienė ir mokyklos visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Aldona  Šarkauskienė  atliko užduotis, skirtas mokytojui ir  sveikatos priežiūros specialistui.

Visas užduotis vertino komisija: Visuomenės sveikatos biuro  L.e.p  direktorė Daiva Zablockienė,  Plungės rajono savivaldybės gydytoja Oresta Gerulskienė,  Švietimo, kultūros  ir sporto skyriaus  laikinasis vedėjas Gintautas Rimeikis ir vyr. specialistė Dangirutė  Vaškienė, Plungės rajono  policijos komisariato Veiklos skyriaus vyriausiosios tyrėjos Lina Jocienė ir Vida Žilinskienė, Plungės sporto ir rekreacijos centro direktoriaus pavaduotojas Mindaugas Tamošauskas.

Susumavus konkurso rezultatus paaiškėjo, kad į konkurso  antrą etapą pateko Plungės „Saulės“ gimnazijos komanda.