Konkursas „Sveika ir skanu“

Monika Baronaitė |

Gegužės 5 dieną Plungės TVM komanda dalyvavo konkurse moksleiviams „Sveika ir skanu“.

Iš konkurse dalyvavusių 14 komandų, mūsų šaunios merginos iškovojo ketvirtą vietą. Sveikiname!

Konkurso dalyviai kūrė greitus, maistingus, sveikus užkandžius. Konkursas vyko Klaipėdos valstybinėje kolegijoje, o mūsų komandos merginas lydėjo profesijos mokytoja R. Galvanauskienė.

Mūsų komanda pademonstravo savo kūrybiškumą, puikius kulinarinius gebėjimus, vieningą komandinį darbą.

Linkime nesustoti, kurti, tobulėti ir siekti aukštesnių laimėjimų.