Konferencijos ir karjeros mugės duetas: gausus būrys garbių svečių ir aktyvaus jaunimo

Monika Baronaitė |

Vasario 2d. M. Oginskio dvaro teritorijoje vyko net 2 renginiai: konferencija „Pramonės transformacijos įtaka ateities įgūdžiams, kompetencijoms ir darbo rinkai“ ir karjeros mugė-paroda „Profesijos kodas: Žemaitija 2024“.

Konferencijoje savo pranešimus pristatė: Ekonominos ir inovacijų Viceministrė Ieva Valeškaitė, Švietimo  mokslo ir sporto Viceministrė Agnė Kudarauskienė, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro atstovas Liutauras Valickas, Inovacijų agentūros Proveržio departamento vadovas Paulius Petrauskas, LPK Plėtros departamento vadovas Simonas Mockevičius.

Vėliau vyko diskusija, kurios metu pasisakė ir Plungės TVM direktorius A. Misiūnas bei kiti garbūs konferencijos dalyviai.

Karjeros mugė pritraukė gausų būrį rajono moksleivių, kurie turėjo progą sudalyvauti numatytuose užsiėmimuose, sužinoti apie karjeros galimybes prie mokslo įstaigų ir pramonės atstovų stendų.

Džiaugiamės jaunuolių aktyvumu, smalsumu ir tuo, kad Plungės TVM atstovams beveik nesuteikė progų prie stendo patinginiauti.

Ačiū už organizacinę partnerystę tariame Plungės pramoninkų sąjungai ir Lietuvos pramoninkų konfederacijai. Ačiū visiems prisidėjusiems prie renginių įgyvendinimo ir juose dalyvavusiems.