Išvyka į LR Seimą

D. Sausdravienė, gimnazijos sk.vedėja |

LR Seimo nario Jono Varkalio kvietimu gruodžio 14 d. mūsų mokyklos bendruomenės atstovai lankėsi Seime. Išvyką organizavo mokykos direktorius A. Misiūnas.

Pirmiausia mums buvo suorganizuota ekskursiją su gidu, kuris vedžiojo po visus Seimo rūmus bei pasakojo apie ten esančias sales, juose vykusius svarbiausius valstybės įvykius. Svarbiausioje posėdžių salėje trumpai stebėjome Vyriausybės pusvalandį, kuriame premjerė bei kiti ministrai atsakinėjo į opozicijos pateiktus klausimus. Teko sutikti Seimo narius Jurgį Razmą, Liudą Jonaitį ir su jais maloniai pabendrauti.

Daugiausia dėmesio mūsų grupei skyrė Seimo narys, atstovaujantis mūsų miesto ir rajono žmonėms, liberalas Jonas Varkalys. Su juo bei su kitais frakcijos nariais diskutavome švietimo, socialinės apsaugos klausimais.

Džiugu, kad mus priėmė ir LR Seimo pirmininkė Viktorija Čmilytė – Nielsen, kuri apžvelgė politinę šalies situaciją artėjančių rinkimų fone.

Negalėjome išvykti iš sostinės neaplankę Katedros aikštėje stovinčios gražuolės Kalėdų eglės ir nepasidžiaugę kitomis išpuoštomis Vilniaus erdvėmis.

Nors kelionė buvo ilga, bet įspūdžių ir kalbų netrūko iki pat Plungės.