Integruota pamoka apie gimtąją Plungę

D. Bartkuvienė, ekonimikos mokytoja; J. Janauskienė, geografijos mokytoja |

Gegužės 19 d. ekonomikos mokytoja D. Bartkuvienė ir geografijos mokytoja J. Janauskienė II gimnazijos klasių moksleivius pakvietėme į netradicinę integruotą pamoką „Plungės krašto verslo geografija“ kitoje erdvėje – Plungės miesto centre. Prisiminus ankstesnėse pamokose nagrinėtas temas, moksleiviams buvo pateiktas žemėlapis ir užduotis: einant Vytauto gatve išsiaiškinti, kokias paslaugas teikiančios įmonės ir įstaigos įsikūrusios šioje miesto dalyje. Diskusijoje aptarta, kurių paslaugų šioje gatvėje yra daugiausia, ar teko (tenka) kai kuriomis naudotis.

Atlikus geografinę užduotį, ekonomikos pamoką tęsėme patogiai susėdę Babrungo upės slėnio estradoje, kur moksleiviai pristatė Plungės miesto svarbiausius šimtmečio įvykius, turėjusius lemiamos įtakos miesto augimui. Susidomėję testo užduotimi, stengėsi atpažinti senosios Plungės pramonės ir verslo objektus, o klausydamiesi pristatymų rado atsakymus ir į kitas užduotis.

Integruota pamoka Plungės mieste buvo puiki galimybė prisiminti šimtmečio Plungės miesto plėtros istoriją ir supažindinti moksleivius su įvairių įmonių ir įstaigų veikla.