Geriausia ever pamokų diena

Neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė |

Kovo 20 d. Kauno Žalgirio arenoje susirinko daugiau nei 10 tūkst. mokinių ir mokytojų į „Geriausią ever pamokų dieną“. Joje dalyvavo ir 37 Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai bei mokytojos Alma Galminienė ir Monika Noreikaitė.

Biologijos pamoką vedė Andrius Tapinas ir Zoltan Horkai, lietuvių kalbos – Adrija Čepaitė ir Loreta Vaicekauskienė, verslumo – Dalius Misiūnas ir Donatas Vasiliauskas, karjeros – Indrė Stonkuvienė, Laura Aleksandravičė ir Arnas Mazėtis, matematikos skaičių įvairove ir reikalingumu dalijosi Vytautas Miežys, kūno kultūros – Benediktas Vanagas, Džiugas Martinkėnas, Laura Baltkojytė, geografijos žiniomis iš viso pasaulio dalijosi Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius, o daugiausia ovacijų sulaukė ir jaunimo susižavėjimu tapo muzikos pamoka su  mokytoju Vidu Bareikiu ir grupe „8 Kambarys“. Pertraukėlių metu mokiniai bendravo su populiariais tarp jaunimo  radistais.

Mokiniai susižavėjo įdomiomis pamokomis, parsivežė daug teigiamų emocijų ir noro tobulėti, siekti savo svajonių ir užsibrėžto tikslo.