Gera daryti gera!

Plungės TVM Rietavo filialo informacija |

Spalio 26 dieną Rietavo filialo bendruomenė aplankė Plungės socialinių paslaugų centro Dienos centro padalinį, kuris dienos metu teikia nuolatinės specialistų priežiūros reikalaujančias pagalbos paslaugas Plungės rajono suaugusiems su negalia bei senyvo amžiaus asmenims, kuriems nustatytas specialusis nuolatinės slaugos poreikis.

Padalinio vadovė Jurgita Latakienė maloniai aprodė patalpas ir supažindino su darbo specifika. Buvome maloniai nustebinti centro klientų darbeliais: siuviniais, austais kilimėliais, keramikinėmis vazomis, piešiniais ir kt. Suvokėme, kad čia atsiskleidžia jų gebėjimai, jie yra laimingi darydami gražius darbus, jaučiasi įvertinti, o, kai nuperka jų gaminius, labai džiaugiasi tuo. Vadovė pasakojo, kad atradę mėgstamą veiklą, žmonės darosi motyvuoti, jiems atsiranda pasitikėjimas savo jėgomis.

Kadangi, dėl vis tebesitęsiančios situacijos su COVID-19 negalėjome asmeniškai pabendrauti su Dienos centro klientais, tai perdavėme saldžią dovaną nuo mūsų padalinio vadovei ir palinkėjome jiems geros sveikatos ir kūrybinių idėjų įgyvendinimo ateityje.

Savo darbelius Dienos centro klientai šiuo metu eksponuoja Plungės Vaikų bibliotekoje, į kurią užsukome bei įsigijome keletą mielų rankų darbo smulkmenų ir mes.