Sausio 23 dieną mokykloje vyko futbolo tarpgrupinių varžybų finalas. Po įnirtingos kovos paaiškėjo varžybų nugalėtojai. Garbingą I vietą iškovojo Sv15 gr. (grupės vadovas K.Jonušas), II vieta atiteko – 2g16 kl. (klasės vadovė I.Klimaitė), III vieta – Ap1–16 gr. (grupės vadovė S. Gedgaudienė). Nugalėtojų taures ir medalius įteikė Plungės technologijų ir verslo mokyklos direktorius A. Misiūnas, jis pasidžiaugė mokinių ištverme ir jėga kovojant dėl grupės taurės.
KITOS NAUJIENOS
Visos naujienosPaskutinis skambutis: šypsenos, dainos ir rožinis limuzinas
Gegužės 28 d. vyko gimnazijos skyriaus abiturientų paskutinio skambučio šventė.