Edukacinė savaitė „TVM Kalėdos“ sulaukė didžiulio susidomėjimo ir būrio svečių!

Plungės technologijų ir verslo mokykla  Kalėdų  prieššventinį laikotarpį sumaniai įprasmino pasitelkdama integruoto ugdymo principus.

Edukacinė savaitė „TVM Kalėdos“  – ne vien tik šventinio šurmulio patyrimas, bet ir įvairiapusės mokinių patirties ugdymas, gilesnis šventės esmės pažinimas.

Kalėdų dirbtuvėlėse išmoningai  pasitelktas mokykloje vykdomų mokymo programų  turinys  ir aktyvus kolektyvo bendruomeniškumas, kuris nejučia visus apsilankiusius įsuko į šventinį šurmulį bei smagų žaidimą,  padėjusį atrasti ir suprasti mokyklos išskirtinumą.

O svečių mokykla sulaukė gausaus būrio! Jau pirmosiomis dienomis džiaugsmingo smalsumo vedami apsilankė ir mažiausieji  Plungės miesto bendruomenės nariai – lopšelių-darželių „Vyturėlis“ ir „Rūtelė“ priešmokyklinukai, ir  Plungės Senamiesčio 6 klasės mokiniai, ir Akademiko Adolfo Jucio progimnazijos 6-7 klasių mokiniai,  ir net nemažas būrys gimnazistų iš Plungės „Saulės“, Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijų.

Šventinėms edukacijoms neatsispyrė ir Plungės rajono savivaldybės švietimo ir sporto skyriaus darbuotojai bei administracijos direktoriaus pavaduotojas Mantas Česnauskas.  Jie buvo maloniai nustebinti to netikėto šventinio šurmulio, kuris juos įsuko į edukacijas ir interaktyvius žaidimus.

O kiek dar svečių užsiregistravusių ir su džiaugsmu laukiami atvykstant artimiausiomis dienomis.

Tad žinia apie Plungės technologijų ir verslo mokykloje meduoliais kvepiančias, įdomiomis veiklomis, žaidimais bei giliomis tradicijomis įprasmintas „TVM Kalėdas“ nuvilnijo plačiai, tarsi džiugi naujiena apie jau  arti, arti skambančias vienas iš didžiausių ir laukiamiausių švenčių – Kalėdas!