Edukacinė išvyka

Plungės TVM Rietavo filialo informacija |

Spalio 13-ąją Apskaitininko, Finansinių paslaugų teikėjo bei Žemės ūkio gamybos ir verslo darbuotojo programų mokiniai bei šių programų dalykų mokytojos D. Bartkuvienė ir D. Rimkuvienė vyko į edukacinę išvyką Vilniuje.

Pirmoji edukacija – „Swedbank“ Finansų laboratorija. Šioje unikalioje erdvėje, pasitelkiant išmaniąsias technologijas bei žaidžiant interaktyvius žaidimus, susipažinta su pagrindinėmis ekonomikos ir asmeninių finansų valdymo temomis, biudžeto planavimu, taupymu bei atsakingu skolinimusi.

Papietavus – Prezidento rūmų ansamblis bei interaktyvi edukacinė programa Valstybės pažinimo centre. Edukaciniais užsiėmimais siekiama ugdyti lankytojų pilietiškumą, skatinti naujai pažvelgti į socialinius ir politinius reiškinius.

Paskutinis, bet turbūt daugiausiai džiugių emocijų sukėlęs, objektas – Pinigų muziejus. Nuo kriauklelių iki kortelių! Čia sudalyvauta paskaitoje, kurios metu susipažinta su pinigų istorija nuo tų laikų, kai pinigai dar buvo prekės, iki tikrų metalinių monetų, popierinių banknotų ir kredito kortelių. Pasibaigus paskaitai, laikytas ir bendromis pastangomis įveiktas žinių patikrinimo testas, visiems dalyviams prisiminimui įteikti Pinigų muziejaus įsteigti suvenyrai. Edukacijos metu buvo galima patiems nusikalti monetą, pasisvėrus įsivertinti, kiek kainuotum, jei būtum sidabrinis, auksinis ar platininis.

Apibendrinant išvyką galima teigti, kad visos edukacijos buvo naudingos tiek mokiniams, tiek mokytojoms, nes jų metu sužinota daug informacijos, kuri tiesiogiai susijusi su mokymo programomis ir bus sėkmingai panaudota mokymo procese.