Deividas Kadys – sunkiosios atletikos prizininkas

Neformaliojo švietimo organizatorė Alma Galminienė |

Deividas Kadys – Ap2-19 grupės mokinys, visada linksmas ir plačiai šypsosi. Jis aktyvus sportininkas, savo pasiekimais džiugina ne tik mokyklos bendruomenę, bet ir visą Plungę. Deividas lanko sunkiąją atletiką Plungės sporto ir rekreacijos centre.  Treniruotes lanko 4-5 kartus per savaitę ir tai duoda daug rezultatų. Deividas dalyvavo įvairiose varžybose: rajoninėje Žemaitijos taurėje, o Lietuvos čempionate laimėjo III vietą.

Gargžduose  vyko  Klaipėdos  rajono  atviras  naujametis  turnyras.  Jame  jėgas  ant  pakylos   išmėgino  per  pusšimtis  atletų,  atstovavę  Klaipėdos,  Telšių  ir  Plungės  rajonams  bei  Panevėžio  miestui.

Šiose  šventinėse  varžybose  tarp  mūsiškių labiausiai pasižymėjo Deividas Kadys, iškovojęs  nugalėtojo  titulą svorio  iki 61 kilogramo  kategorijoje.  Jis  rovimo  veiksmu  įveikė  65  kilogramus  sveriančią  štangą,  stūmimo – 80  kg  ir  dvikovėje  surinko 145 kg.  Pažymėtina,  kad  stūmimo  ir  dvikovės  rezultatai – nauji  Plungės  rajono  vyrų  sunkiosios  atletikos  rekordai.

Deividas treti metai iš eilės pagerbtas tarp geriausių sportininkų, jis užima 7 vietą dešimtuke. Jau ne vienas medalis puošia šį atkaklų sportininką.

Linkime laimėti dar ne vieną taurę ir siekti karjeros.