Dalyvavome Studfeste 2018

Samanta Pakamorytė, IVg (Kp17gr.) mokinė |

Šių metų spalio 25 dieną  mes, Plungės technologijų ir verslo mokyklos geriausieji mokiniai, lydimi  gimnazijos skyriaus vedėjos D. Sausdravienės ir ekonomikos mokytojos  D. Bartkuvienės, vykome į Kauną, turbūt į didžiausią renginį, skirtą jaunimui.

Studfestas – vienintelė konferencija – festivalis, padedantis atsakyti į klausimus apie studijas, karjerą ir gyvenimo kelio pasirinkimą pabaigus mokyklą. Pritaikytas gimnazistams, tačiau tinkamas ir savęs neatrandantiems studentams. 16 Studfesto pranešėjų dalinosi savo patirtimi, kaip planuoti karjerą, pagal kokius kriterijus rinktis studijų kryptį ir ką daryti jau šiandien, kad galėtum būti sėkmingas ateityje. Visa tai buvo pateikta linksmu ir įdomiu formatu, o pertraukų tarp pranešimų metu galėjome gyvai pabendrauti su aukštųjų mokyklų, verslo atstovais bei sėkmingą karjerą susikūrusiais žmonėmis. Sakoma, kad geriausios idėjos gimsta juokaujant, tad renginio vedėjas Rolandas Mackevičius padėjo išlaikyti aukštą juoko lygį. Vakare nerealų šėlsmą garantavo scenos šeimininkai Lilas ir Innomine.

Kaip ir daugelis kitų Lietuvos mokinių likome patenkinti turiningai bei linksmai praleidę laiką. Ir, žinoma, pasisėmę naujų idėjų ateičiai.