Bendruomenės sporto ir sveikatingumo šventė

Tęsiant tradiciją gegužės 25d. mokykloje buvo organizuota sporto šventė, skirta visai mokyklos bendruomenei. Vietoj tradicinių pamokų visi mokyklos mokiniai ir mokytojai sugužėjo į mokyklos stadioną rytinei mankštai. Šventė prasidėjo direktoriaus pavaduotojos ugdymui Rigondos Pereverzevos  sveikinimu ir palinkėjimu būti vikriems ir sportiškiems bei praleisti linksmai laiką.

Buvo smagu pasigalynėti  įvairiuose linksmųjų estafečių žaidimuose ir pavienėse rungtyse. Daug juoko ir linksmumo sukėlė su pripučiamu Sumo kostiumu kamuolio spardymas į vartus, kur ne taip lengva buvo, nematant savo kojų ir kamuolio, pataikyti.

Mokiniai ir mokytojai taip pat noriai dalyvavo šiaurietiško ėjimo mokymuose, kuriuose mokė taisyklingo vaikščiojimo lazdomis. Renginio pabaigoje grupės ir mokiniai asmeninėse rungtyse užėmę prizines vietas buvo apdovanoti padėkomis.

Mokiniai kiekvienais metais laukia šios šventės ir noriai joje dalyvauja. Ji rengiama norint skatinti mokinių fizinį aktyvumą, propaguojant sveiką gyvenimo būdą.