„Apskaitininkas 2024“

Plungės TVM Rietavo filialo informacija |

Paskutinę kalendorinės žiemos dieną Plungės technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filiale vyko regioninis profesinio meistriškumo konkursas „Apskaitininkas 2024“. Konkurse dalyvavo mokiniai iš Klaipėdos turizmo mokyklos, Raseinių technologijos ir verslo mokyklos, Tauragės profesinio rengimo centro, Telšių regioninio profesinio mokymo centro, Plungės technologijų ir verslo mokyklos bei Rietavo filialo.

Konkurso metu mokiniai sprendė teorinį testą bei atliko praktinę užduotį.

Pasibaigus konkursui ir susumavus rezultatus paaiškėjo, kad pirmąja ir antrąja vietomis pasidalino Klaipėdos turizmo mokyklos mokinės Audra Pociūtė ir Indrė Reukė, o trečiosios vietos laimėtoja paskelbta Plungės technologijų ir verslo mokyklos Rietavo filialo mokinė Birutė Kukanauskienė. I – III vietų laimėtojai buvo apdovanoti diplomais ir vertingais prizais, o visi konkurso dalyviai – padėkos raštais ir prisiminimo dovanėlėmis. Prizus konkursui įsteigė Plungės technologijų ir verslo mokykla bei mokyklos socialiniai partneriai ir rėmėjai UAB „Plungės lagūna“.

Pasidžiaugta, kad mokiniai turėjo galimybę išbandyti save ir parodyti kitiems, ko išmoko bei įgyti daugiau pasitikėjimo savimi.