Angelų konkursas

Būrelio vadovas Viktoras Raibužis |

Sausio 6 dieną Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko antrojo respublikinio moksleivių integruoto technologijų ir dorinio ugdymo konkurso – parodos „Mano angelas sargas“ uždarymas ir laureatų apdovanojimas. Šis jau antrus metus vykstantis konkursas sudomino mokytojus ir mokinius iš visos Lietuvos. Dalyvavo 430 mokinių, juos ruošė 86 mokytojai iš 18 rajonų, 64 mokyklų. Mokyklos edukacines erdves nuo gruodžio 2 dienos puošė daugiau kaip 370 moksleivių darbų.

Vertinimo komisija, matydama taip išradingai ir kruopščiai atliktus darbus, įvertino ne tik pagrindinius konkurso laureatus, kurie buvo suskirstyti į 6 atskiras grupes, bet skyrė ir savo nominacijas bei dovanas.

Šiame konkurse dalyvavo 3 Plungės technologijų ir verslo mokyklos mokiniai:  Nojus Jonušas (1g A19),  Deividas Paulauskas (Am18) apdovanotas  rėmėjų prizu, Aurimas Jurgaitis (Ap 2-18) III amžiaus grupėje tapo  laureatu, jam buvo įteiktas diplomas ir prizas.  Į konkursą pasisemti patirties vyko trys 2 kl. mokiniai. Visi jie lanko „Meninio medžio apdirbimo“ būrelį.